Legendarne Postaci (0):
Mają przerwę na kawę.

Dostępni Śmiałkowie (0 os.) :
Wszyscy śpią.
    Ogłoszenia:    Napisz list Rycerz Helado : Zapraszam serdecznie dnia 31 października na mini-event z okazji Święta Zmarłych. Zapomniane cmentarzysko, godzina 18. Co to będzie? Co to będzie?   ◄◄◄   Napisz list Majster Delvin : **** Drogie wojowniczki i wojownicy! W dniach 27-29 października odbędzie się zlot! Osoby zainteresowane owym wydarzeniem proszone są o wysłanie wiadomości do Briell lub Hekate. Czas na nadsyłanie zgłoszeń trwa do końca września. ****   ◄◄◄   Napisz list Rzemieślniczka Freya : Szukasz kogoś do animowania? Już znalazłeś. Wyślij mi pocztę. P.S. Syreny pany!   ◄◄◄   Napisz list Rzemieślniczka Evanesca : Oddam szczura w gładkie ręce. Ma świerzb i gryzie. Polecam!   ◄◄◄   Napisz list Vinga : Księżna Zbereznikus powróciła na salony! :D   ◄◄◄  
+ dodaj
Stwórz Postać
Jak Cię zwą, podróżniku?
Podaj hasło:
Potwierdź hasło:
Podaj adres email: (wymagane, e-mail zostanie wysłany na podany adres, dzięki czemu aktywujesz swoje konto.
Tylko pamiętaj, że email aktywacyjny może zostać zablokowany przez twój system AntySPAMOWY!!!
Nie pisz petycji do administracji, jeżeli mail aktywacyjny nie dochodzi, gdyż to nie jest nasza wina,
lecz najwyraźniej twojego serwera pocztowego - najczęściej filtru antySPAMOWEGO.
Zalecamy skorzystanie z innego e-maila.)

Istnieje możliwość przywrócenia skasowanego konta! Należy napisać PETYCJĘ O POMOC z prośbą o przywrócenie podając login lub mail na który konto było zarejestrowane! (ważne by podać też aktualny email kontaktowy - żeby w razie problemów móc się skontaktować)


UWAGA!!!


Jeżeli z twojego komputera w lotGD gra więcej, niż jedna osoba, musisz ten fakt zgłosić administracji, podając (przez PETYCJĘ O POMOC) same loginy (bez haseł!!) wszystkich tych osób.

Jesteś Kobietą, czy Mężczyzną?
Zakładając konto w grze "Polska Legenda Zielonego Smoka", oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i go akceptujesz.Konta, na które nikt nigdy się nie logował zostają usunięte po 3 dniu nieaktywności.
Konta, których posiadacze nie osiągnęli 2 poziomu zostają usunięte po 7 dniach nieaktywności.