Legendarne Postaci (1):
Strażnik Podziemi Mefisto

Dostępni Śmiałkowie (1 os.) :
Halabardnik Nghtshade
    Ogłoszenia:    Napisz list Służąca Lirazel : Dziękuję za kluczyki. Nie mogąc zedrzeć starego ogłoszenia, obok naklejam nowe: już nie trzeba!   ◄◄◄   Napisz list Służąca Lirazel : Pokojowa grabarz szuka pokoju na świecie, a zwłaszcza w: Dendralium, Glorfindal, Nautileum, Qexelcrag, Glukmoore. Przysięga nie zwłóczyć trucheł.   ◄◄◄   Napisz list Dowódca Straży Boroda : Kto mi przelał PR? P.S. Krasnoludy pany!   ◄◄◄   Napisz list Rekrut Szai´ahtan Fidelitas : Sprzedam rum. Woltaż 220%.   ◄◄◄   Napisz list Księżna Kailee : Zapraszam do siebie na dziką orgię :*   ◄◄◄  
+ dodaj
Stwórz Postać
Jak Cię zwą, podróżniku?
Podaj hasło:
Potwierdź hasło:
Podaj adres email: (wymagane, e-mail zostanie wysłany na podany adres, dzięki czemu aktywujesz swoje konto.
Tylko pamiętaj, że email aktywacyjny może zostać zablokowany przez twój system AntySPAMOWY!!!
Nie pisz petycji do administracji, jeżeli mail aktywacyjny nie dochodzi, gdyż to nie jest nasza wina,
lecz najwyraźniej twojego serwera pocztowego - najczęściej filtru antySPAMOWEGO.
Zalecamy skorzystanie z innego e-maila.)

Istnieje możliwość przywrócenia skasowanego konta! Należy napisać PETYCJĘ O POMOC z prośbą o przywrócenie podając login lub mail na który konto było zarejestrowane! (ważne by podać też aktualny email kontaktowy - żeby w razie problemów móc się skontaktować)


UWAGA!!!


Jeżeli z twojego komputera w lotGD gra więcej, niż jedna osoba, musisz ten fakt zgłosić administracji, podając (przez PETYCJĘ O POMOC) same loginy (bez haseł!!) wszystkich tych osób.

Jesteś Kobietą, czy Mężczyzną?
Zakładając konto w grze "Polska Legenda Zielonego Smoka", oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i go akceptujesz.Konta, na które nikt nigdy się nie logował zostają usunięte po 3 dniu nieaktywności.
Konta, których posiadacze nie osiągnęli 2 poziomu zostają usunięte po 7 dniach nieaktywności.