Legendarne Postaci (0):
Mają przerwę na kawę.

Dostępni Śmiałkowie (0 os.) :
Wszyscy śpią.
    Ogłoszenia:    Napisz list Vinga : Czy ktoś nie zgubił kotka? Miauuu   ◄◄◄   Napisz list Arcyksiążę Helado : Szukam drugiej połówki! Ewentualnie może być 0,7.   ◄◄◄   Napisz list Namiestniczka Aineeth : Jasnowidztwo, ciemnowidztwo, wróżenie z fusów i szklanej kuli. Tanio. Promocyjne ceny na przewidywanie wyników loterii.   ◄◄◄   Napisz list Włóczęga Eldelia : Dzisiaj nad ranem (Saliern 1) Wczorajszy Dzień, przywlókł do domu Przyszły Tydzień! Obaj jeszcze pijani, losy Wyników Loterii nie znane.   ◄◄◄   Napisz list Magnat Llon : szuka przyszłego tygodnia, a tak dokładnie -wyników wysoko płatnych loterii. Dla zdolnych jasnowidzów - nagroda!   ◄◄◄  
+ dodaj
Stwórz Postać
Jak Cię zwą, podróżniku?
Podaj hasło:
Potwierdź hasło:
Podaj adres email: (wymagane, e-mail zostanie wysłany na podany adres, dzięki czemu aktywujesz swoje konto.
Tylko pamiętaj, że email aktywacyjny może zostać zablokowany przez twój system AntySPAMOWY!!!
Nie pisz petycji do administracji, jeżeli mail aktywacyjny nie dochodzi, gdyż to nie jest nasza wina,
lecz najwyraźniej twojego serwera pocztowego - najczęściej filtru antySPAMOWEGO.
Zalecamy skorzystanie z innego e-maila.)

Istnieje możliwość przywrócenia skasowanego konta! Należy napisać PETYCJĘ O POMOC z prośbą o przywrócenie podając login lub mail na który konto było zarejestrowane! (ważne by podać też aktualny email kontaktowy - żeby w razie problemów móc się skontaktować)


UWAGA!!!


Jeżeli z twojego komputera w lotGD gra więcej, niż jedna osoba, musisz ten fakt zgłosić administracji, podając (przez PETYCJĘ O POMOC) same loginy (bez haseł!!) wszystkich tych osób.

Jesteś Kobietą, czy Mężczyzną?
Zakładając konto w grze "Polska Legenda Zielonego Smoka", oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i go akceptujesz.Konta, na które nikt nigdy się nie logował zostają usunięte po 3 dniu nieaktywności.
Konta, których posiadacze nie osiągnęli 2 poziomu zostają usunięte po 7 dniach nieaktywności.

Masz pytanie, sugestię, a może ciekawy pomysł na nowy moduł? Odwiedź nasze Q&A!