Wiadomość Dnia lotGD (MoTD)

... i po świętach!
Majster Delvin2019-01-01 12:55:30
Chodzą słuchy, że sklepik z kostiumami zamknie się lada dzień z powodu braku klientów. W Ambasadzie Bieguna Pólnocnego personel szykuje się powoli na jej zamknięcie. I choć jak dotąd okienko wymiany pamiątkowych monet na klejnoty (i na odwrót, jeśliby znalazł się ktoś chętny) wciąż było otwarte, do jego zamknięcia pozostało niewiele czasu. W noc Królów-drców zniknie także choinka, a nieodebrane prezenty zostaną rozdane dzieciom biednych polityków.

Zimowe wieści
Majster Delvin2018-12-22 18:26:46
Niezwykły ruch zapanował od rana w Ambasadzie Bieguna Pólnocnego. Jedna grupa skrzatów nosi paczki z sań do sklepiku, inna uruchamia fabrykę zabawek, jeszcze inna szykuje choinkę do ustawienia w ogrodach... Brodacz przyjmuje wszystkich chętnych w swoim biurze, w wolnym czasie zastanawiając się, gdzie zginęło kilka worków monet pamiątkowych.
Wszyscy mają w oczach wyraz lekkiego obłędu: "
Rety, to już... pojutrze? jutro???, ale i zdecydowanie, że MUSZĄ zdążyć!

Halloween
Majster Delvin2018-10-27 14:47:21
W różnych dziwnych miejscach zauważyć można karawany i wozy kupieckie. Wiadomo, że sklep z kostiumami zamówił cały wóz różnych ubrań, tak jak i sklep z prezentami. Jakaś karawana ciągnie do ruin zamku, Cyganka zamówiła karty abonamentowe do odwiedzania zaświatów, a Mefisto zwinął jakieś towary z kramów na stołecznym rynku. Co to będzie? kiedy to będzie?

Archiwum MoTD:

Komentarze:
<< Pierwsze Nieczytane < Poprzednie  Odśwież  Następne > Ostatnie >>