Wiadomość Dnia lotGD (MoTD)

Bitwa na śnieżki
Majster Delvin2017-12-09 09:45:49
W górach jest już dość śniegu, żeby lepić bałwanki, budować śniegowe zamki i wały, albo przyłożyć komuś śniegową pigułą. Co niektórzy już się dobrze bawią! Jednak czy na pewno chodzi o zabawę?
Są tacy, którzy podchodzą do walki na śnieżki z całą powagą, jak do treningu przed ważnym wydarzeniem. To ci, którzy pamiętają
główną nagrodę w zeszłorocznej bitwie.

Poszukiwania specjalne
Majster Delvin2017-09-16 16:00:58
Wczesnym popołudniem gońcy rozwiesili we wszystkich miastach nowe ogłoszenie:
WIELKI SKARB czeka na odważnego i doświadczonego poszukiwacza! Odnaleziono mapę miejsca, gdzie zaginął wielbłąd ze skrzynią piratów, pełną złota i pięknych klejnotów! Już jutro od świtu będzie w sprzedaży wyposażenie poszukiwacza i kopia mapki, tylko i wyłącznie u Argosa, w biurze wypraw. Z uwagi na niezwykłą wartość skarbu zaleca się pośpiech. Kto pierwszy, ten lepszy!.

Poszukiwania specjalne
Majster Delvin2017-08-28 19:53:00
Argos nudził się. Ostatnio niewielu poszukiwaczy kupowało u niego mapki. Prawdą było, że nie każda była całkiem aktualna, ale sprawdzał je tak dokładnie, jak mógł! Średnio jedna na pięć była przestarzała, a zyski z pozostałych wyrównywały stratę z nawiązką!
Zajrzał do zamykanej na dwa klucze skrytki. Wyjął jedną z mapek i uśmiechnął się. To będzie to! Za jakiś tydzień będzie miał skopiowane ogłoszenia, a za następne parę dni gońcy rozwieszą je we wszystkich miastach. Ten skarb to rzadka atrakcja!

Archiwum MoTD:

Komentarze:
<< Pierwsze Nieczytane < Poprzednie  Odśwież  Następne > Ostatnie >>