Wiadomość Dnia lotGD (MoTD)

Halloween
Majster Delvin2018-10-27 14:47:21
W różnych dziwnych miejscach zauważyć można karawany i wozy kupieckie. Wiadomo, że sklep z kostiumami zamówił cały wóz różnych ubrań, tak jak i sklep z prezentami. Jakaś karawana ciągnie do ruin zamku, Cyganka zamówiła karty abonamentowe do odwiedzania zaświatów, a Mefisto zwinął jakieś towary z kramów na stołecznym rynku. Co to będzie? kiedy to będzie?

Smoczy Kurier
Majster Delvin2018-09-26 09:08:19
Dzisiejszej nocy został wydany najnowszy numer gazety. Redakcja gorąco poleca wykupienie dożywotniej prenumeraty za jedyne 100 sztuk złota!
Złośliwi mówią, że po zakończeniu druku cała załoga redakcji udała się do karczmy Cedrika w poszukiwaniu natchnienia. Ale dlaczego mrugają przy tym znacząco?

Podpatrzone, podsłuchane...
Majster Delvin2018-09-09 20:46:29
Argos oglądał projekt ogłoszenia. Niby dobrze, ale zabrakło jednej wzmianki: tylko poszukiwacze z doświadczeniem w co najmniej 2 ukończonych wyprawach mogą zakupić mapkę Poszukiwań Specjalnych. Bez doświadczenia ani rusz, nie ma się co oszukiwać! Strzałką zaznaczył, gdzie należy dodać nowy tekst. Do rozpoczęcia sprzedaży map został już ledwie tydzień.

Archiwum MoTD:

Komentarze:
<< Pierwsze Nieczytane < Poprzednie  Odśwież  Następne > Ostatnie >>