Wiadomość Dnia lotGD (MoTD)

Podpatrzone, podsłuchane...
Majster Delvin2018-09-09 20:46:29
Argos oglądał projekt ogłoszenia. Niby dobrze, ale zabrakło jednej wzmianki: tylko poszukiwacze z doświadczeniem w co najmniej 2 ukończonych wyprawach mogą zakupić mapkę Poszukiwań Specjalnych. Bez doświadczenia ani rusz, nie ma się co oszukiwać! Strzałką zaznaczył, gdzie należy dodać nowy tekst. Do rozpoczęcia sprzedaży map został już ledwie tydzień.

Podpatrzone, podsłuchane...
Majster Delvin2018-09-02 21:33:28
Argos przeglądał księgi handlowe. Tak niewielu poszukiwaczy ostatnio kupowało u niego mapki. Nic to, trza rzucić na rynek jakąś wyjątkową ofertę!
Zajrzał do zamykanej na dwa klucze skrytki. Wyjął jedną z mapek i uśmiechnął się. To będzie to! Za jakiś tydzień będzie miał skopiowane ogłoszenia, a za następne parę dni gońcy rozwieszą je we wszystkich miastach. Ten skarb to rzadka atrakcja! We dwa tygodnie nawet oferma może zdobyć dość doświadczenia.

Literacki konkurs letni
Majster Delvin2018-08-13 20:23:05
Po długich debatach i konsultacjach Wysokie Jury zatwierdziło wyniki (zgodne, zresztą, z głosowaniem mieszkańców) i przydzieliło regulaminowe nagrody. Niniejszym pierwsze miejsce zdobywa Dama Orderu Smoka Dominique, która aż do końca lata może szczycić się tytułem "Księżniczka Poezji". Nadto otrzymuje propozycję objęcia stanowiska Redaktora Smoczego Kuriera
Drugie miejsce zajmuje
Kuchareczka Anna i w nagrodę otrzymuje bon na własny avatar. Sprawy związane z jego wykorzystaniem wyjaśni i załatwi Majster Delvin,
Niestety, płeć mniej piękna oddała pole bez walki.
Z ostatniej chwili: podobno któryś z jurorów zawieruszył jakieś nagrody specjalne w walizach wakacyjnych. Damy znać, gdyby się odnalazły.

Archiwum MoTD:

Komentarze:
<< Pierwsze Nieczytane < Poprzednie  Odśwież  Następne > Ostatnie >>