Wiadomość Dnia lotGD (MoTD)

Lato coraz bardziej kapryśne, tu i ówdzie żniwa...
Majster Delvin2019-09-01 16:05:06
Stary Argos westchnął. Czas na kolejne poszukiwania specjalne. Da szansę młodym, żądnym skarbów na przygotowanie się. Na drzwiach swego biura wywiesił informację:

Wymagania do poszukiwań specjalnych:
* aktualna mapa Krainy
* co najmniej 2 ukończone wyprawy
Planowany termin najbliższych poszukiwań: jesienna równonoc

Gigantyczna nagroda!!!

=== PRZYSZŁOŚĆ lotgd.pl ??? Q&A !!! ===
Majster Delvin2019-05-10 13:54:22
Jak wszyscy zapewne widzą, lotgd.pl powoli umiera. Różne są powody, ale jeden zdaje się być najbardziej istotny: NUDA! Nic się nie dzieje, nic się nie zmienia.
To fakt. Obecne LotGD korzysta z przestarzałego środowiska (system operacyjny, baza danych, wersja PHP, kodowanie znaków...). Usuwanie błędów w modułach i pisanie nowych stało się trudne, serwer testowy nie chce działać na nowszych środowiskach, występują problemy konwersji między bazą a kodowaniem znaków.

Polecam zapoznać się ze wstępnym projektem nowego lotgd.pl, które będzie korzystać z nowoczesnego środowiska, będzie łatwiejsze do obsługi i modernizacji, a przede wszystkim będzie szybsze (nowy PHP jest szybszy od starego o 30-50%). Wystarczy kliknąć na link do Q&A. Aby komentować czy dodawać swoje sugestie, wymagana jest rejestracja.

Oszuści zdemaskowani!
Majster Delvin2019-04-02 11:20:37
Królewska gwardia ujęła dziś w nocy grupę przestępców. Jak wynika z ich zeznań, chcieli oni zwabiać wojowników w przygotowane na wybrzeżu pułapki, ograbiać ich, a ciała zrzucać do morza. Uzyskane w ten sposób zbroje i broń miały posłużyć do konkurencji cenowej ze stałymi, uczciwymi dostawcami.
Oszukani, jeśli tacy są, proszeni są o zgłoszenie szkód do biura administratora, z dokładnym opisem zagarniętych przedmiotów. Po sprawdzeniu zgodności opisu, obiekt zostanie niezwłocznie zwrócony właścicielowi.

Archiwum MoTD:

Komentarze:
<< Pierwsze Nieczytane < Poprzednie  Odśwież  Następne > Ostatnie >>