Czym są punkty referencyjne i jak je zdobyć?

Czym są punkty referencyjne i jak je zdobyć?

Polska Legenda Zielonego Smoka jest całkowicie darmową grą, której potrzeby związane z rozwojem i utrzymaniem nieustanie rosną. Aktualne fundusze lotgd.pl dzielone przez zapotrzebowanie wyświetlane są poprzez pasek FUNDUSZE lotGD.pl, który znajduje się pod informacją o graczu, a także na stronie głównej pod listą zalogowanych osób. Ponieważ gra jest darmowa, jedynym środkiem utrzymania są dotacje graczy, które wynagradzane są punktami referencyjnymi. Punkty referencyjne są najcenniejszą nagrodą w grze. Można je wymieniać na wiele wspaniałych rzeczy i bonusów wchodząc do Loży Myśliwych.

Pamiętaj! Zdobywając punkty referencyjne pomagasz zarówno sobie, jak i Polskiej Legendzie Zielonego Smoka.

Aktualnie za punkty można zakupić następujące rzeczy:

Własna broń (własna nazwa), własna zbroja (własna nazwa), ponowne wykorzystanie smoczych punktów (efekt działania do nast. smokobójstwa), leśne walki, darmowe noclegi w karczmie, kolorowe imię, możliwość nazwania swego wierzchowca, aktywacja ras: Tytan Burzy oraz Wojownicy Cienia (ninja), punkty ataku, punkty obrony, zwiększenie max. ilości zdrowia, urok osobisty, złoto, klejnoty, doświadczenie, przysługi u Ramiusa, mikstura lecznicza, Mega-Magiczny Miecz, Mega-Magiczna Zbroja, nowy dzień gry, który aktywujesz kiedy zechcesz!

Zdobądź punkty referencyjne poprzez referowanie, czyli zapraszanie nowych graczy:

Automatycznie otrzymasz 25 punktów za każdą zareferowaną osobę, która osiągnie poziom 15.

Gdy opowiesz swoim znajomym o Legendzie Zielonego Smoka, podaj im swojego linka, którego znajdziesz w Loży Myśliwych. Link powinien wyglądać tak:
http://lotgd.pl/referral.php?r=Twoj_nick_z_gry , czyli np. Żebrak Neo będzie miał link: http://lotgd.pl/referral.php?r=Neo
W ten sposób gra będzie wiedzieć, że osoba została przysłana przez ciebie. Jeżeli chcesz efektywniej reklamować lotGD i tym samym zdobywać punkty referencyjne, umieść na swojej stronie, blogu, bądź też w sygnaturce na forum jeden z naszych bannerów, ze specjalnie wygenerowanym kodem, który sprawi, iż klikający na banner wejdą do lotGD jako zreferowani przez Ciebie!
Aby wygenerować własny kod referującego bannera, przejdź tutaj!
Gdy referowany gracz po raz pierwszy zyska 15 poziom doświadczenia, otrzymasz swoje punkty.
Poprzez referowanie graczy pomagasz Polskiej Legendzie Zielonego Smoka stać się bardziej popularną grą.

Otrzymaj punkty wzamian za dotacje:

Dotacje kartą kredytową – punkty w 5 minut!

Jakiś czas temu na lotGD.pl pojawiły się 2 linki, które prowadzą do formularzy odbierania płatności, wygenerowanych przez międzynarodowy serwis PayPal. Dzięki nim możesz dokonać dotacji na rzecz lotGD.pl lub Erica Stevensa, przy pomocy swojej karty kredytowej, co jest bardzo szybkie i całkowicie bezpieczne. Aby to uczynić, wystarczy (BĘDĄC ZALOGOWANYM) kliknąć na jeden z linków PayPal, które znajdują się nad paskiem wskazującym pokrycie kosztów, co zapewne już zauważyliście. Nie potrzebujesz do tego konta na PayPal – czytaj wszystko uważnie i wypełniaj wszelkie pola ostrożnie!

Pierwszy link, zatytułowany PayPal – Eric Stevens, przeniesie was na stronę dokonywania dotacji za pomocą karty kredytowej, na rzecz autora oryginalnej wersji lotGD – Erica Stevensa. Na stronie tej można będzie wpisać kwotę, którą chcemy ofiarować autorowi. Po wypełnieniu formularza, karta zostanie obciążona o wybraną przez nas kwotę. UWAGA! Za wspieranie autora NIE PRZYZNAJEMY PUNKTÓW REFERENCYJNYCH, dlatego też prosimy nie zgłaszać się do nas z pretensjami, jeżeli ktoś 'pomylił linki’.

Drugi link prowadzić będzie na taką samą stronę, z tym wyjątkiem, iż dotacje trafiać będą bezpośrednio na konto lotGD, za co naturalnie otrzymacie punkty referencyjne. Dodam, iż jest to najszybszy sposób na dokonanie dotacji, a co za tym idzie – otrzymanie punktów referencyjnych. Nie musicie czekać na to, aż wasz bank, bądź też poczta, przeleje pieniądze na konto lotGD. Punkty przyznane zostaną od razu, po pobraniu środków z karty, czyli w przeciągu 5 min. ! Jeżeli jednak nie otrzymacie punktów do 24 godzin od dokonania dotacji kartą.

Za każdą złotówkę ofiarowaną na rzecz lotGD, przyznawane jest 25 punktów referencyjnych, jako nagroda za pomoc w utrzymaniu lotGD.

UWAGA! Każda dotacja kartą kredytową również podlega bonusowi, który jest przyznawany za większe zakupy punktów na allegro.

Pieniądze ze sprzedaży punktów są traktowane jako dotacje, które zostają przeznaczone na opłacenie kosztów związanych z utrzymaniem lotGD.pl.

Allegro

Aby zakupić punkty przez allegro, należy mieć w pełni aktywowane konto w tymże serwisie. Jeżeli już zakupiłeś(aś) wcześniej punkty przez Allegro, wystarczy, że dokonasz wpłaty lub przelewu i podasz w tytule 'lotgd:twój_nick’.
Pieniądze ze sprzedaży punktów są traktowane jako dotacje, które zostają przeznaczone na opłacenie kosztów związanych z utrzymaniem lotGD.pl.

Przelew / wpłata na konto

Dokonać wpłaty, bądź przelewu na konto chyba każdy z nas potrafi. Jeżeli nie da się tego zrobić przez internet, zawsze można iść na pocztę. Jeżeli chcesz dokonać dotacji właśnie w ten sposób, rozejrzyj się w grze za numerem konta, bądź napisz bezpośrednio do Króla JOGiego.
(oczywiście w tytule podając swój nick z lotgd, np. lotgd: Marian), a punkty zostaną Ci przyznane. UWAGA! Każda wpłata na konto również podlega bonusowi, który jest przyznawany za większe zakupy punktów na allegro.
Pieniądze ze sprzedaży punktów są traktowane jako dotacje, które zostają przeznaczone na opłacenie kosztów związanych z utrzymaniem lotGD.pl.